Stones vstřelil gól na poslední chvíli, Manchester City porazil Wolves 2:1 a dostal se do čela Premier League

Comments · 40 Views

Manchester City porazil Wolves 2:1 gólem Johna Stonese na poslední chvíli v době zranění, čímž dočasně ovládl Premier League. V tomto utkání se Wolves ujali vedení s domácí převahou a Jurgen Strand Larsson prolomil patovou situaci v 7. minutě. Tato skvělá týmová práce umožnila Wolves dostat se do vedení. Manchester City pak ve 30. minutě krásnou střelou Gvardiola z dálky vyrovnal skóre a oba týmy byly v poločase nerozhodné 1:1.

Ve druhém poločase přijali Wolves rozhodnou defenzivní strategii a pětičlenná formace týmu úspěšně omezila útok Manchesteru City kopačky bez tkaniček, takže hostujícímu týmu nezbylo téměř nic. V závěrečné fázi zápasu však Manchester City skóroval hlavou z příležitosti rohového kopu Stonese a nakonec si odvezl tři body 2:1. Toto byl Stonesův druhý gól na poslední chvíli v této sezóně a znovu ukázal své schopnosti v kritických okamžicích.

Navzdory vynikajícím defenzivním výkonům se Wolves nedokázali udržet na jednom bodě a nadále byli druzí od konce tabulky. Tato porážka byla sedmou porážkou Wolves v této sezóně, ale taktické úpravy týmu a vynikající výkon brankáře Sa stále dávaly fanouškům naději. Naproti tomu Manchester City ukázal odolnost mistrovského týmu. Přestože za posledních sedm zápasů zaostali pětkrát, z těchto nevýhod ukořistili 13 bodů, čímž vytvořili rekord pro návrat do historie Premier League Kopačky adidas Predator.

Manchesteru City toto vítězství nejen pomohlo překonat Liverpool a dočasně se umístilo na prvním místě seznamu, ale také demonstrovalo silnou hloubku sestavy týmu a neutuchající snahu o vítězství. Dále se v Lize mistrů utkají se Spartou Praha a těší se na pokračování své neporazitelnosti.